اخبار

گلکسی اس 20 سامسونگ از نگاهی دیگر

پس از معرفی خانواده سری گلکسی اس 20، بررسی اولیه نشریات جهانی از گوشی سامسونگ منتشر شد که در ادامه به آن می پردازیم.

خانواده سری جدید گلکسی اس 20 با بهبودهای زیادی متعددی همراه شده است تا بتواند خود را به عنوان قدرتمندترین محصولات هم اکنون دنیای موبایل معرفی کند.

صرف از نظر از اتصال 5G دوربین کانون اصلی تمرکز سامسونگ در خانواده گلکسی به حساب می آیند. دوربین عقبی این گوشی از نوع سه گانه است و ترکیب دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی با لنز F/1.8 دوربین تله فوتوی 64 مگاپیکسلی بال لنز F/2.0 و دوربین اولتراواید 12 مگاپیکسلی با لنز F/2.2 را در بطن خود دارد. در صورتی که غیر از دوربین اولتراواید، دو ماژول دیگر از لرزش گیر اپتیکال بهره مند می شوند. گلکسی اس 20 پلاس دوربین چهارگانه دارد که تفاوت آن با دوربین سه گانه گلکسی اس 20 به وجود ماژول TOF با وضوح 0.3 مگاپیکسلی مرسوم به DepthVision برمی گردد.

گلکسی اس 20 اولترا از یک حسگر بزرگ 108 مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی بهره می برد اما با تجمیع اطلاعات داده های هر 9 پیکسل در کنار هم, عکس با وضوح 12 مگاپیکسلی و پیکسل های بزرگ میکرومتری گرفته می شود. دوربین دوم همانند هر عضو دیگر این سری از حسگر 12 مگاپیکسلی و لنز اولتراواید 120 درجه بهره مند می شود. اس 20 اولترا درست همانندنسخه پلاس از یک ماژول سه بعدی FOT امکان ثبت تصاویر پرتره را فراهم می کنند. قسمت دیگری که نقش دوربین تله فوتو را به همراه دارد با حسگر 48 مگاپیکسلی امکان ثبت عکس را با بزرگنمایی اپتیکال هیبریدی 10 و زوم بسیار بالای 100 برابری را در اختیار کاربران و مصرف کنندگان قرار می دهد. در واقع عکس های این دوربین با ترکیب هر 4 پیکسل در کنار هم و با وضوح 12 مگاپیکسلی ثبت می شوند.

توان پردازشی گلکسی اس 20 متناسب با کشوری که در آن عرضه می شود تامین می شود. انرژی مورد نیاز گلکسی اس 20 و اس 20 پلاس توسط باتری به ترتیب برابر 4000 و 4500 میلی آمپر ساعت تامین می شود. برند سامسونگ به صورت پیش فرض دو گوشی را با شارژ سریع حدود 25 وات و امکان شارژ بی سیم 15 وات به فروش می رساند.  انرژی گلکسی اس 20 اولترا با استفاده از باتری 5000 میلی آمپرساعتی تامین می شود و این گوشی از شارژ سریع 45 واتی نیز پشتیبانی می کند.

قطعاً پس از ورود خانواده گلکسی اس20 به ایران جعبه گشایی و بررسی اولیه از این پرچم دار جدید سامسونگ در گابیا منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *