اخبار

کاور کیبرد آیپد پرو به همراه یک ترک پد ارائه می شود

با معرفی ipad0S از طرف کمپانی اپل، سری جدید آیپد سیستم عاملی دارد که از ماوس پشتیبانی می کند. در همین راستا گزارش ها و اخبار از ارائه کاور کیبرد دارای ترک پد برای آیپد پرو جدید خبر می دهد.

اپل با معرفی این سیستم عامل اختصاصی ویژگی جدیدی را به آیپد اضافه کرد که این تبلت را یک ابزار بی نظیر و کاربردی برای تولید محتوا در حوزه های مختلف کسب و کار تبدیل کرده است. با این تغییر بزرگ و بی نظیر در سیستم عامل نرم افزای اپل، آیپد پروی جدید می تواند مرز میان لپ تاپ با این تبلت اپل را بسیار کم رنگ تر کند.

بر اساس خبرهای منتشر شده از سایت های معتبر در این حوزه، شرکت اپل هم اکنون در حال تولید یک کیبرد جانبی جدید در قسمت خط تولید آیپد است که درآن ترک پد نیز قرار داده شده است. طبق این خبر منتشر شده، اپل تصمیم دارد همزمان با معرفی سری جدید آیپد پرو تا پایان سال جاری کیبردهای مجهز به ترک پد را نیز وارد بازار کند.

یکی از تولیدکنندگان محصولات جانبی قبل از اینکه وارد عمل شود در حال حاضر امکان پیش سفارش این کیبرد بی سیم آیپدپرو به همراه ترک پد را فراهم کرده است. این کیبردهای بی سیم کلیدهایی با نور پس زمینه ای دارند و ظاهر تبلت آیپد را به مک بوک شبیه کرده اند.

تولید کنندگان می خواهند تا ماه آوریل محصولات خود را در دو سایز 11 و 9/12 اینچی با قیمت های حدود 200 و 230 دلار وارد بازار فروش کنند. علاوه بر این ترک پد ویژه آیپد در محصولات این شرکت قرار دارد و قیمت آن همچنان اعلام نشده است.

تاکنون در مورد اپل گزارش ها در مورد تولید یک کیبرد جانبی از طرف برند اپل گزارش داده است که تنها از نور پس زمینه بهره مند است و تا پاییز سال 2020 وارد بازار می شود اما تا امروز خبری مبتنی بر ترک پد در گزارش ها نبوده است. اگر چه تاکنون آیپدپرو از طریق USB از ماوس پشتیبانی کرده است و همین مسئله توانسته است ظاهر و نوه کاربری آیپدپرو را به لپ تاپ شبیه کند.

احتمالاً باید تا پایان سال جاری میلادی منتظر بمانیم و محصول نهایی اپل را با توجه به شایعات و گزارش های فعلی در کنار آیپدپرو جدید این برند مشاهده کنیم.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا شرکت اپل کیبردی جانبی با ترک پد را برای آیپدپرو عرضه می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *