اخبار

رونمایی از آیفون 9 و آیپد پرو دوازدهم فروردین برگزار می شود

جدیدترین گزارش ها از آیفون 9 تازه ترین عضو خانواده آیفون حاکی از آن است که معرفی این گوشی در اوایل بهار 1399 انجام می شود. در ماه های اخیر اخباری و تصاویری در مورد گوشی آیفون 9 منتشر شد که در آخرین گزارش های منتشر شده مربوط به این محصول جدید اپل، Digitimes اعلام کرد که رونمایی رسمی از آیفون 9 در 31 مارس 2020 که معادل 12 فروردین ماه سال 1399 در ایران است برگزار می شود. طبق این گزارش منتشر شده فروش این محصول از هفته اول آوریل، یعنی بلافاصله پس از رونمایی رسمی، شروع خواهد شد.

علاوه بر این Digitimes اعلام کرد سری بعدی آیپد پرو نیز در این مراسم معرفی می شود. شاید این محصول نیز در آوریل وارد بازار شود. مراحل تولید سری اول این محصول تقریباً به پایان رسیده است. هنوز کاملاً مشخص نیست که اپل محصول جدیدش را در چه تعدادی به بازار عرضه می کند حتی ممکن است عرضه آن را به تعویق بیندازد.

بر اساس شایعه های منتشر شده بزرگترین تفاوت فاحشه تبلت های پرو جدید اپل با محصولات قبلی  دوربین پیشرفته آن خواهد بود. این دوربین سه گانه پیشرفته یک ماژول سه بعدی ToF را شامل می شود و در قسمت پشتی تبلت قرار می گیرد.  البته این موضوع ناگفته نماند که علاوه بر آیفون و آیپد سری جدید انتظار می رود که کوپرتینویی ها به زودی مک بوک پرو 13 اینچی جدید را وارد بازار می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *